در مراسمی با حضور مشاور استاندار بوشهر؛

از قرآن آموزان و روزه اولی های صنعت آب و برق استان بوشهر تقدیر شد

در مراسمی با حضور مشاور استاندار بوشهر در ترویج امور قرآنی و مدیران عامل صنعت آب و برق، از قرآن آموزان و روزه اولی های فرزند همکاران شرکت های تابعه صنعت آب و برق استان بوشهر تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای بوشهر، در این مراسم مشاور استاندار بوشهر اظهار کرد: شرکت های آب و برق استان بوشهر علیرغم ترافیک کاری بالا، اهتمام ویژه ای به مسائل فرهنگی و قرآنی دارند.

علیرضا یزاف خاطرنشان کرد: وزارت نیرو همواره یکی از دستگاه های شاخص در حوزه ترویج فعالیت های قرآنی بوده است و حمایت مدیران عامل شرکت های تابعه این وزارتخانه در استان بوشهر از امور فرهنگی قابل تقدیر است.

وی افزود: همه اتفاقات فرهنگی و دینی که در شب های ماه مبارک رمضان و دیگر ایام سال رقم می خورد باعث می شود تا ارزش خدمت رسانی تخصصی دستگاه ها به مردم دوچندان شود.

امام جماعت شرکت آب منطقه ای بوشهر نیز با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در نمازخانه کوی آبشیرینکن در طول ایام ماه مبارک رمضان عنوان کرد: با برنامه ریزی مناسب و تشکیل جلسات پیش از ماه مبارک رمضان، اقدامات متنوعی جهت همکاران صنعت آب و برق و خانواده های ایشان در نمازخانه کوی آبشیرینکن انجام شد.

حجت الاسلام سید اسماعیل حسینی مطلق گفت: برگزاری کلاس های آموزشی قرآن ویژه فرزندان همکاران، بیان احکام و مسائل دینی، اقامه نماز جماعت و برگزاری جلسات قرائت قرآن از جمله این فعالیت ها محسوب می شود.

وی افزود: همچنین احیاء شب های قدر و استفاده از ظرفیت ائمه جماعت صنعت آب و برق در راستای مشاوره امور دینی و فرهنگی از دیگر اقدامات این حوزه می باشد.

در ادامه این برنامه گروه نمایشی "عمو سید و خرگوش ناقلا" به اجرای تئاتر با هدف انتقال آموزه های دینی پرداختند و از روزه اولی ها و فعالین مراسمات قرآنی و نماز تقدیر به عمل آمد.

کد خبر: 1048
  تاریخ خبر : 9 اردیبهشت 1403
  آخرین به‌روزرسانی : 9 اردیبهشت 1403
 روابط
 95